Blog

27 Kasım 2018

Wika Yeni Basınç Şalterini Tanıttı

Ölçüm teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen firmalarından olan Alman Wika, ürün ailesini genişletmeye devam ediyor. AdımKoza bünyesinde de ürünlerini bulabileceğiniz WIKA’nın, kendisini basınç, sıcaklık ve seviye ölçüm teknolojisini geliştirmeye adamış 9.000 çalışanı bulunmaktadır. Ürün gamı arasında manometre, basınç şalteri (anahtarı), basınç sensörü (transmitter), çıkış sinyalli basınç sensörleri, kontaklı basınç sensörleri, dijital göstergeli basınç sensör ve manometreleri, mekanik ve dijital termometre, sıcaklık sensörleri, sıcaklık kontrolörleri, seviye ölçüm, kuvvet ölçüm cihazları ve akış sensörleri gibi bir çok ürün barındıran Wika, uzman ekibi ile portföyüne yeni ürünler eklemeye devam ediyor.

En son Wika ürünü ise endüstriyel kullanımlar için, ayarlanabilir şalterli ve ağır koşullarda çalışabilen PSM serisi basınç anahtarları. İki farklı modeli olan bu basınç switch’leri PSM-530 ve PSM-520 olarak isimlendirildi. WIKA’nın PSM serisi basınç şalterleri; sahada bile rahat ayarlanabilir anahtarlama konumları ve uygun ölçülerdeki boyutları ile piyasadaki muadillerine meydan okuyor. PSM-530 modeli  1-4’ten 7-15 bara kadar olan ayarlama aralığı ve uygun boyutları ile kompresörler için ideal bir çözüm sunarken, daha yüksek basınçlarda çalışabilen PSM-520 modeli de pompa ve daha büyük kompresörler için işimizi kolaylaştırıyor.

Detaylı bilgi için: http://www.adimkoza.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/DS_PV3502_en_co_92283.pdf

ve http://www.adimkoza.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/DS_PV3501_en_co_89614.pdf

AdımKoza Hidrolik olarak Ankara’da tüm ölçün cihazları ihtiyaçlarınız için Wika çözümleri sunmaktayız. Wika Ankara satış kanalı olarak tüm soru ve ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere çalışmaktayız. Tüm Wika ihtiyaçlarınız için de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Projelerinize en uygun çözümler için sizleri ofisimize bekleriz.

Haberler - Duyurular , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir